Vizyon & Misyon

Vizyon & Misyon

Vizyonumuz

    Bulunduğu sektörde dünya standartlarında insan kaynakları yönetim anlayışının benimsendiği, herkesin çalışmak istediği ve çalışmaktan gurur duyduğu örnek bir marka olmaktır. Çalışan ve müşterileri ile kendini büyük bir aile olarak gören Tombik 'in en büyük ideali bu mutlu aileyi bebek ve genç sektörünün en yüksek zirvesine taşırken kalite ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir çalışma ilkesi ile ilerlemektir.

    Türkiye ve dünyanın her yerine kendine özel tarzda ve Türk mobilya sektörünü temsil eden yüksek üretim kalitesinde ürettiği mobilyaları gönderen ve bu alanda bir dünya markası olmaktır.

Misyonumuz

    Çalışanlarımızın bağlılıklarını en üst düzeyde tutarak, ortak değerlere sahip olmalarını, yüksek verimde çalışmalarını ve katma değer yaratmalarına olanak sağlayacak bir çalışma ortamı ile İnsan Kaynakları bakış açısı sağlamaktır.

    Tombik olarak bebek ve genç mobilyası sektöründe  anne, baba ve çocukların direk kalplerine  hitap eden mobilya tasarımlarını yine çocukların sağlığı ve mutluluğunu düşünerek sağlık ve dayanıklılık standartlarında en üst seviyede tasarım ve üretim yapmaktır.

    Mobilya tasarım ve üretim süreçlerinde geleneksel el işçiliği ile son teknoloji mobilya üretim ekipmanlarını bir arada kullanarak en üst seviyede fayda sağlayacak mobilyaları üretmek misyonumuzun ana omurgasını oluşturmaktadır.