Hakkımızda

Hakkımızda

    1999 senesinde kurulan şirketimiz, bebek ve genç mobilya tasarımları dışında her türlü ahşap, mobilya tasarımı konusunda faaliyet göstermektedir. Bebek mobilyası  konusunda kaliteli ve fonksiyonel tasarımlarımızla anne ve babalara hizmet vermekteyiz!

    Mağazamızda mobilyadan yatak örtüsüne, halıdan perdeye, duvar kağıdından aydınlatmaya kadar bebek odanız için aradığınız her türlü ürünü satın alabilirsiniz. Kendi tasarımlarımız dışında her türlü mimari proje ve özel tasarımları tüketici'lere sunmaktayız.

    Standart ürünler ve modellerimiz dışında müşterilerimizin özel model ve isteklerini projelendirip seçenekler sunmaktadır. Bu alanda geniş ürün yelpazemiz, toptan ve perakende satışlarımızla pazardaki yerini almakta, kalite ve fiyat politikamız sayesinde aranılan ürünler olmaktadır.

    Tombik, kendi tasarladığı ve ürettiği mobilyalar, ürün kalitesi ve verdiği hizmetle sektöründe öncü firmalar arasında yer almaktadır.

    İmalathanesi ve showroomu ile hizmet veren Tombik müşterilerinden kazandığı güven ile 1999'dan yılında beri Dünyanın en büyük mobilyacılar çarşısı olan Masko Mobilyacılar çarşısında Bebek Odaları, Genç Odaları, Modern Mobilya ve Klasik Mobilya üzerine hizmet vermeye devam etmektedir.